דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
עצות למערכות הפעלה "לינוקס" {שזה תחליף טוב בהרבה מ"חלונות" של "מיקרוסופט"..
כותרת האשכול.. עצות למערכות הפעלה "לינוקס" {שזה תחליף טוב בהרבה מ"חלונות" של "מיקרוסופט" ומערכות הפעלה נוספות}. אני משתמש בתת מערכת הפעלה שנקראת "לינוקס מנטה" {LINUX MINT}.
העצה הראשונה שאני אתן על "לינוקס" היא בנוגע להמלצה על תוכנה לקריאת ידיעות וחדשות מאתרים מובחרים שמאפשרים לקרוא תכנים של RSS וכד'. פשוט אם בא לכם שלא להיכנס לאתר עצמו אלא לרכז ידיעות בתוכנה אחת, אתם יכולים. אמנם לא כל אתר מאפשר זאת, אבל יש כאלה שכן.
זה עובד באופן מאוד דומה לקבלת דוא"ל, במקום גלישה באתר בלבד.
שנים רבות שאני קורא לסירוגין תכנים עם RSS.. הרבה מהזמן שאני עושה את זה, זה מאתגר כי פשוט אין כמעט תוכנות שמאפשרות תצוגה טובה של מלל מימין לשמאל {קוראים לזה RIGHT TO LEFT SUPPORT}. ככה שברוב המקרים התצוגה של עברית תהיה לא נוחה כי אם יש עירוב של מילים באנגלית המלל מתבלגן.
לפני שהכרתי את תוכנת LIFEREA הייתי לפעמים משתמש בתוכנת "ציפור הרעם". אך זה מסורבל לקרוא איתה תכנים בעברית כי זה דורש התעסקות עם כמה הגדרות ולפעמים גם התמיכה נאבדת בגלל שה"הרחבות" שמאפשרות את זה יורדות משימוש.
בכל אופן, LIFEREA מאפשרת לקרוא עברית בצורה מאוד טובה לפי נסיוני {הלא רב איתה}. ממליץ לנסות.
לאחר ההתקנה אני ממליץ להסיר את כל ההרשמות הקיימות כי הן די משעממות ולהירשם לאחרות.
הנה אלה שאני רשום אליהן {צריך להעתיק את הכתובות לתוך התוכנה}..
{את הכתובות עבור ה RSS/פידים הבאתי מהאתרים עצמם. לפעמים צריך לנבור בשביל למצוא "פידים" כי בעלי האתרים לא אוהבים שנכנסים ככה לתכנים שלכם לרוב.}.. חשוב גם לציין שלא כל ה"פידים" תמיד עובדים, ויש לפעמים תקלות.
גם לאתר הזה {"הפוך על הפוך!"} אפשר להירשם עם תוכנה שכזאת. בתחתית האתר רשום "סנדיקציית RSS", ושם אפשר לבצע הרשמה איכותית לעדכונים מהאתר בתצורות מגוונות.
חשוב לי לציין שאני דיי מרפרף ומדלג על הרבה ידיעות שלא נשמעות לי מסקרנות מספיק. לא חייבים לפתוח ולהתעמק בהרבה דברים שעולים כי זה יכול לגזול יותר מדי זמן.
אציין גם שיש ב LIFEREA תקלה מסויימת.. כאשר קוראים ידיעות בעברית, אז במקום שהן לא תהיינה מודגשות לאחר הקריאה, הן כאילו נעלמות אבל בעצם קופצות לצד ימין של המסך.
הגב
רציתי לציין שפורום סקופים של רוטר מציג לאחרונה בפיד RSS שלו את החדשות בעיכוב. הכוונה היא שהידיעה הכי אחרונה הכי כמה שעות אחורה. כלומר אין אפשר לקבל ידיעות מספיק טריות ב RSS שלהם..
הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים