הפוך על הפוך! - תנאי הרשמה

בעוד אנו מנסים לערוך או להסיר כל הודעה בעלת תוכן מיני, פוגעני, בלתי הולם, אלים, גזעני, תוכן המאיים לפגוע בפרטיותם של אנשים, תוכן העוסק במידה כלשהי בהפרת חוקים והסדר הטוב - זה בלתי אפשרי לצפות שנצליח לראות כל הודעה שנכתבה בדיונים בפורום הזה ולא יתפספסו כמה הודעות שלא הבחנו בהם. ולכן, עליך להכיר בכך שכל ההודעות הנשלחות במערכת הזו מבטאות את ההשקפות והדעות הפרטיות של מחבר ההודעה המקורי ולא בהכרח את הדעות של אחראי האתר. אי לכך, איננו לוקחים אחריות ולא יכולים לשאת באחריות של כל ההודעות שפורסמו. איננו יכולים לתקן כל הודעה באתר.

בעת רישום למערכת אתה מסכים שלא תכתוב אף תוכן בעל אופי שלילי, מעליב, מעורר שנאה, מציק, מיני או כל תוכן אחר המפר את פרטיותו של הפרט או מעודד הפרה של חוקים.

אי עמידה בכללים הללו עלולה לגרום לסגירת חשבונך, השעיית חשבונן או חסימה לצמיתות מהפורום הזה. כתובת ה-IP שלך נרשמת עם כל הודעה שאתה כותב במערכת, והיא ניתנת לשחזור על ידי צוות הפורום בכל שלב. אתה מסכים ומבין שיש לנו את היכולת ואת הזכות להסיר, לערוך או לנעול כל חשבון או הודעה ובכל עת במידה ולא ימצאו כשירים למערכת. עליך גם להסכים ולדעת שכל מידע שתזין במערכת מאוחסן בבסיס נתונים, וכי קבצי "עוגיות" מאוחסנים במחשב שלך על מנות לזכור את פרטי הכניסה שלך למערכת.

כל מידע שתספק למערכת לא ייחשף לשום צד שלישי ללא ההסכמה המלאה שלך, אף על פי שצוות האתר לא יכול לשאת באחריות לכל ניסיון פריצה למערכת שעלול לסכן את הפרטים שלך.

עם החלטתי להמשיך בתהליך ההרשמה, אני מצהיר כי קראתי והסכמתי לתנאי ההרשמה.